Naklejanie plastrów – procedury cz.2 – detox – oczyszczanie ciała

Zaproponowana tutaj procedura może być stosowana, gdy zaczynasz swoją przygodę z plastrami Lifewave, chcesz zadbać o dobrą kondycję swojego ciała, ale nie występuję konieczność zadbania szybko o jakąś konkretną dolegliwość. Oczywiście ta procedura może być także początkiem oczyszczenia organizmu, gdy dolega Ci wiele spraw i nie bardzo wiesz jak zacząć … Zawsze dobrze jest zacząć od oczyszczenia organizmu i poprawy przepływu energii przez poszczególne meridiany.

Procedura Detox zakład cykl 5 dni oczyszczania, które warto powtórzyć 3 krotnie. Plastry zakładasz na dzień i na noc. W ciągu dnia oczyszczasz poszczególne meridiany, a w ciągu nocy dbasz o odbudowę ciała na poziomie komórkowym stosując plastry wspierające produkcję Karnozyny. Każdej nocy w tym samym miejscu

Dzień 1… W ciągu dnia za pomocą plastrów Energy Enchancer uruchamiasz przepływ przez Meridian Wątroby i Pęcherza Żółciowego. Wzmacniasz przepływ plastrem Aeon i wspierasz produkcję oczyszczającego komórki Glutationu aplikując właśnie ten plaster. Naklejasz na punkty wskazane na grafice:


Dzień 2… W ciągu dnia za pomocą plastrów Energy Enchancer uruchamiasz przepływ przez Meridian Osierdzia i Meridian Potrójnego Ogrzewacza. Wzmacniasz przepływ plastrem Aeon i wspierasz produkcję oczyszczającego komórki Glutationu aplikując właśnie ten plaster. Naklejasz na punkty wskazane na grafice:


Dzień 3… W ciągu dnia za pomocą plastrów Energy Enchancer uruchamiasz przepływ przez Meridian Sledziony i Meridian Żołądka. Wzmacniasz przepływ plastrem Aeon i wspierasz produkcję oczyszczającego komórki Glutationu aplikując właśnie ten plaster. Naklejasz na punkty wskazane na grafice:


Dzień 4… W ciągu dnia za pomocą plastrów Energy Enchancer uruchamiasz przepływ przez Meridian Płuc i Meridian Jelita Grubego. Wzmacniasz przepływ plastrem Aeon i wspierasz produkcję oczyszczającego komórki Glutationu aplikując właśnie ten plaster. Naklejasz na punkty wskazane na grafice:

Dzień 5… W ciągu dnia za pomocą plastrów Energy Enchancer uruchamiasz przepływ przez Meridian Nerek i Pęcherza Moczowego. Wzmacniasz przepływ plastrem Aeon i wspierasz produkcję oczyszczającego komórki Glutationu aplikując właśnie ten plaster. Naklejasz na punkty wskazane na grafice:


PAMIĘTAJ – pij dużo wody w czasie oczyszczania organizmu! Jeśli pijesz dużo dodaj 6 szklanek więcej na czas oczyszczania, jeśli zdarza Ci się zapomnieć o wodzie w ciągu dnia, koniecznie zadbaj o to, aby dodatkowo pić 8 szklanek wody dziennie.

Praktycznie procedura może wyglądać tak, że w poniedziałek o 8 rano zaczynasz cykl 5 dniowego Detoxu, i kończysz go zdejmując plaster Karnozyna w sobotę rano o 8. W sobotę i niedzielę na dzień nie naklejasz żadnych plastrów, ale pijesz wodę! I powtarzasz tą samą procedurę w drugim i w trzecim tygodniu.

Jeśli masz pytania lub jeśli ciekawią Cię inne procedury naklejania plastrów Lifewave napisz mm@x39.net.pl. Stopniowo na blogu będą pojawiać się kolejne procedury naklejania plastrów dopasowane do konkretnych sytuacji lub wspomagające powrót do zdrowia w przypadku określonych dolegliwości.

Z wdzięcznością

Marcin Marcinkowski

Źródło: tłumaczenie własne, procedura proponowana przez Gabriela Diaza Enrico, opisana w jego książce 100 protokołów użycia plastrów Lifewave

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *