Jak działają plastry Lifewave?

Nasze ciała emitują ciepło, w postaci światła. Ciepło naszego ciała generuje fale podczerwone. To niewidoczne dla nas widmo światła, odbija się w miejscu, w którym nałożony jest plaster i wraca do naszego ciała, ale już nie w postaci fali cieplnej, ale w postaci bardzo określonej fali, o określonej częstotliwości. Ta konkretna fala świetlna została zaprojektowana tak, aby aktywować w naszym ciele, mechanizmy uzdrawiające, naprawcze bądź regulujące.


W 1984 roku niemiecki naukowiec Fritz Albert Popp udowodnił, że organizmy żywe komunikują się na poziomie komórkowym impulsami świetlnymi – biofotonami. Korzystając z tej naturalnej formy komunikacji w naszym ciele, plastry Lifewave, zamieniają promieniowanie podczerwone naszego ciała, na fale świetlne dedykowane dla poprawy czy wsparcia określonej funkcjonalności naszego ciała. Plastry nie wprowadzają do naszego ciała, żadnej substancji, zamieniają emitowane przez nas światło podczerwone, na uzdrawiające promieniowanie, które wraca do naszego ciała i aktywuje nasze naturalne procesy regeneracyjne.

Na przykład plastry X39 zamieniają promieniowanie podczerwone naszego ciała na fale, które aktywują w naszym ciele odbudowę komórek macierzystych, dzięki czemu możliwe jest odwracanie procesu starzenia naszego ciała. Plastry Energy Enhancer natomiast mają za zadanie dodać Ci energii, dzięki pobudzeniu odpowiednimi falami mitochondriów naszych komórek do bardziej aktywnego wykorzystania zakumulowanej tam energii.

A to wszystko w najbardziej naturalny możliwy sposób aktywując uśpiony potencjał naszego ciała do samo-naprawy i samoregulacji.

plaster lifewave energy enhancer lifewave.com/marcinmarcinkowski

Jak by to było mieć zawsze za dużo energii do działania? Jak by to było móc działać moją dostęp do całej energii zakumulowanej w twoim ciele?

Jeśli masz pytania na temat plastrów lifewave i tego jakim wsparciem mogę być dla Ciebie napisz: mm@x39.net.pl

z wdzięcznością

Marcin Marcinkowski