Jak by to było zainstalować w ciele spokój?

Doświadczenia własne są bezcenne! A możliwość delektowania się i dobrym życiem, i dobrym zdrowiem jednocześnie jest myślę pragnieniem większości osób na tej przepięknej planecie.

Szybkość naszego życia i rzeczywistość wokół nas, która wydaje się być w ciągłym pośpiechu, znacząco utrudnia zadbanie o dobre życie, a często eliminuje dobre zdrowie. Pośpiech i konieczność „wyrobienia się w określonym czasie są ogromnym czynnikiem stresującym nasze ciało. A o nadmiarze stresu i jego wpływie na nasze ciało słyszymy nieustająco. Przez ostatnie 9 lat prowadziłem warsztaty i dostarczałem sesje o nazwie Access Bars. Po tych sesjach i ja i moi klienci i wiele osób na całym świecie potwierdzało, że czuli się odstresowani, że niepokojące myśli odpływały, a ich ciała czuły się dobrze. Miałem wrażenie, że to jedno z lepszych narzędzi do redukcji stresu, ale cały czas jestem ciekaw: co jeszcze lepszego, co nowego jest jeszcze możliwe?

Jak wspominałem na głównej stronie zajmuję się uzdrawianiem i dostarczaniem innym narzędzi ułatwiających zmianę i budowanie coraz lepszego życia od blisko 20 lat. Więc szukam nowych inspiracji i pozwalam sobie na ciekawość i otwartość na nowe. Między innymi ze względu na to, ze ten świat wokół przyspiesza i nie mamy często czasu na to, aby umówić się na godziną czy dwugodzinną sesje uzdrawiania parę razy w tygodniu.

Wczoraj doświadczyłem działania elektrody Y-Age Aeon i prze 12 godzin (tyle trwa działanie plastrów) obserwowałem jak moje ciało się rozluźnia i odpręża, Mógłbym to porównać do stanu, w którym masz poczucie, że pomimo najróżniejszych stresujących bodźców z zewnątrz nie masz poczucia, że twoje ciało reaguję napięciem mięśni. A to przekłada się na stan, w którym emocjonalnie nie musisz reagować, złością czy gniewem i spokój wypełnia twoją przestrzeń. Bardzo sympatyczne odczucie i bardzo ciekawe wrażenia płynące z ciała, kiedy czujesz, że żaden mięsień nie musi się napinać niepotrzebnie.


W oficjalnych materiałach na temat Y-Age Aeon jest napisane:

Elektroda Aeon została stworzona dla osób, które cierpią z powodu stresu. Po około 15 minutach od naklejenia sygnał świetlny wyrównuje nasz układ nerwowy, obniża stan zapalny oraz rozluźnia napięte od stresu mięśnie. Ponieważ chroniczny stres i stan zapalny jest jednym z trzech głównych czynników powstawania chorób w ciele, elektroda Aeon będzie bezcenna nie tylko dla osób w stresie, ale również dla każdego kto chce obniżyć markery stanu zapalnego.

Sygnał elektrody Aeon synchronizuje półkule mózgowe, dzięki czemu możesz również zauważyć poprawę samopoczucia, wyostrzoną koncentrację, czystsze postrzeganie zmysłami oraz lepszy kontakt ze swoim ciałem. Ponieważ żadna substancja chemiczna z elektrody nie wnika w nasze ciało jest to technologia całkowicie bezpieczna – bez chemii, bez leków, bez skutków ubocznych

  • badania naukowe potwierdzają redukcję kortyzolu (hormon stesu)
  • rozluźnia napięte mięśnie i wspomaga relaksację
  • redukuje stan zapalny i naturalnie obniża markery stanu zapalnego w ciele
  • synchronizuje półkule mózgowe

Jeśli ktoś wcześniej otrzymywał sesję Access Bars, albo doświadczał relaksującego masażu, to działanie tego plastra – elektrody Y-Age Aeon, można porównać do tego jakby ktoś od środka relaksująco masował każdą komórkę naszego ciała, albo jakby otrzymywać sesję Access Bars przez 12 godzin.

Polecam doświadczyć na sobie! Jak by to było mieć takie poczucie wewnętrznego spokoju, którego szybkość tego świata, ani żadne inne czynniki stresujące nie są w stanie zakłócić?

Każdą z plastrów – elektrod fototerapeutycznych można kupić i sprawdzić jej działanie z gwarancją zwrotu pieniędzy w przeciągu 30 lub 90 dni.

w wdzięcznością

Marcin Marcinkowski mm@x39.com.pl

powrót do strony głównej