Ulotki mogą zajrzeć do twojej skrzynki …

Jeśli jesteś mieszkańcem Rybnika, nie wykluczone, że pojawiła się w twojej skrzynce pocztowej ulotka z zaproszeniem do odwiedzenia tej strony. Jeśli czytasz ten wpis, bardzo dziękuję, że tu jesteś.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji proszę napisz: mm@x39.net.pl , lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie głównej.

Jeśli jesteś na tej stronie i uważasz, że żadna informacja na tej stronie nie jest teraz dla Ciebie pomocna , zachowaj ulotkę dla kogoś innego. Ta technologia może dać wielu osobom nadzieję, na powrót do zdrowia. Może zmniejszyć dolegliwości bólowe w czasie rekonwalescencji lub po prostu dać dużą ulgę w przewlekłym bólu, bez niekorzystnej dla organizmy chemii. Może też być wsparciem i dodać sił kiedy twoje dni są pełne stresu albo pracujesz ciężko i potrzebujesz więcej energii. Może także dodać twojemu ciału ogólnej witalności, i pozwolić, żeby codzienność stała się bardziej słoneczna. Jeśli nie czujesz się adresatem tej ulotki to może twoja życzliwość dla innych spowoduje, że przekażesz tą informację komuś, kogo uznasz za bardziej właściwą osobę, dla której ta informacja może być wsparciem.


Nie dawno ktoś przypomniał mi zdanie: „Nie można powiedzieć czegoś niewłaściwego, właściwej osobie i nie można powiedzieć czegoś właściwego niewłaściwej osobie.” To zdanie było dużym zaproszeniem, dla mnie, aby wyjść w inny sposób do świata z informacją o plastrach pomagających w życiu. Te plastry po prostu pomogły mi w powrocie do lepszej formy psychicznej i fizycznej. Cieszyłoby mnie bardzo, gdyby, okazały się dla jak największej ilości osób, tak pomocne jak dla mnie.

z wdzięcznością

Marcin Marcinkowski